NOWA NIERUCHOMOŚĆ

Land for Sale in Montenegro, Herceg Novi, Trebesin, 3840 m²

1.152.000 €
Category
Stock Code
ASYUPNFUJP

TREBESIN PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI 3840 m²

1. PRZEGLĄD PROJEKTU

Projekt zakłada zagospodarowanie działki o powierzchni 3840 m², położonej we wsi Trebesin, w gminie Herceg Novi w Czarnogórze.

2. STAN PLANOWANIA

- Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (PUP) teren ten sklasyfikowany jest w strefie „Osiedle – Podmiejskie”.

- Działki katastralne:

  - 210/1: 3595 m²

  - 210/2: 246 m²

  - Powierzchnia całkowita: 3840 m²

3. PARAMETRY KONSTRUKCYJNE

- Współczynnik konstrukcyjny (Ki): 1,4 (140%)

- Współczynnik zajętości gruntu (Kz): 0,5 (50%)

- Minimalna wielkość działki: 350 m²

- Kondygnacje podziemne (np. garaże) nie są uwzględniane w obliczeniach powierzchni użytkowej powierzchni użytkowej

Do użytku mieszkalnego:

- Maksymalna powierzchnia użytkowa (GFA): ok. 5000 m²

- Można wybudować do 10 budynków

- Każdy budynek: 490 m² powierzchni użytkowej netto / 370 m² powierzchni użytkowej netto (NFA)

- Całkowita powierzchnia użytkowa netto: 3700 m²

4. ALTERNATYWNE ZASTOSOWANIA I OGRANICZENIA

- Turystyka T1: Ki = 0,8 / Kz = 0,3

- Turystyka T2: Ki = 0,75 / Kz = 0,25

- Użytek mieszany (MN): maks. 1100 m² powierzchni użytkowej

- Działalność Centralna (CD): maks. 1100 m² powierzchni użytkowej brutto

5. OPCJE INWESTYCYJNE

Opcja 1 : Kupno całej działki (3840 m²)

- Cena jednostkowa: 300 €/m²

- Razem: 1 152 000 euro

Opcja 2 : Podział 2500 m²

- Razem: 750 000 euro

Opcja 3 : Wspólny model konstrukcyjny

- Cena: 576 000 €

- Inwestor przekazuje właścicielowi gruntu 12,5% (625 m² GFA) powierzchni zabudowanej

6. ZALETY PROJEKTU

- Położony w centralnej części osiedla

- Nadaje się do różnych typów użytkowania gruntów

- Elastyczne modele rozwoju (zakup lub partnerstwo)

- Parking podziemny nie jest wliczony w GFA (zaleta maksymalizacji przestrzeni nadziemnej)

Be the first to comment on this product!
You can use the suggestion form to submit feedback on the product's price, image, description, or any other insufficient areas.
Thank you for your feedback and suggestions.
Land for Sale in Montenegro, Herceg Novi, Trebesin, 3840 m² Nieruchomości w Czarnogórze z aktualnymi ofertami na 2026 rok, obejmującymi domy i apartamenty z widokiem na morze w Budvie i Kotorze, z wsparciem Storia Nova. ASYUPNFUJP
Land for Sale in Montenegro, Herceg Novi, Trebesin, 3840 m²

Recommend

*
*
*
ideasoft e-ticaret paketleri ile hazırlandı.